PVM-75/125-TL
New
With four power sizes (75 kW, 100 kW, 110 kW and 125 kW) and up to 12 MPPTs which can be paralleled according to project needs, this inverter allowing integration with storage systems with AC-coupled configuration, is developed to provide a highly flexible solution for C&I applications.